Uzman Servis Hakkında

Uzman servis ısıtma sistemleri bölümümüz konusunda eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile 10 senedir kombi bakımı, petek temizleme, kombi onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir.

Firma olarak sektördeki gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyoruz.

Uzman Servis olarak önem verdiğimiz konular;

  • Müşterilerimizin mağdur olmaması için mümkün olan en hızlı şekilde servis vermeyi hedefliyoruz.
  • Uzman servis olarak tamir ve parça değişiminde müşterilerimizi dürüstçe bilgilendirerek daha sağlıklı bir karar vermesine yardımcı oluyoruz.
  • Servis sonrası 100% müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyoruz.
  • Parça değişimlerinde 1 sene garanti veriyoruz.
  • A’dan Z’ye tüm hizmet sırasında profesyonel bir anlayış ile çalışıyoruz.
  • Temizlik ve hijyenine önem veren servis ekibimiz ile İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyoruz.

Uzman Servis Hakkında

Petek Temizleme

Ev ve iş yerlerimizde kullandığımız kalorifer peteklerinin zaman içerisinde kireçlenmesi ve  paslanması sonucu verimliliği azalır. Uzman ekiplerimiz, rahatça su dolaşımını sağlayamayan ve boruları tıkanmış olan kombi kalorifer tesisatını, özel makine ve kimyasallar ile temizleyerek ilk günkü performansına geri gelmesini sağlar.

Kombi Bakımı

Isıtma sistemlerinin en önemli parçası olan kombiler her sene 1 kez havalar soğuyup kalorifer yanmadan önce genel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Soğuk kış aylarında dilediğiniz gibi ısınabilmek için senelik kombi bakımınızı yaptırmanızı öneririz.

Kombi Arıza Onarım

Kombi tamiratının en önemli bölümü arızanın doğru tespitidir. Uzman ekibimiz kombinizin arızasını hızlı ve doğru tespiti için eğitilmişlerdir. Arıza doğru olarak tespit edildikten sonra, arızalanan parça kombi cihazınızla tam uyumlu olan orijinal yedek parça ile değiştirilir. Arızası giderilen kombi cihazınızın  gerekli ayarlamaları ve kontrolü yapılır.