Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi olarak Pendik ilçesinde Ariston, Arçelik, Demirdöküm, Bosch, Buderus, Baymak, Ferolli, E.C.A. Vaillant markalı tüm model kombilere kombi servisi kombi bakımı, kombi montajı, radyatör petek temizliği, kombi arıza onarımı hizmetlerini vermekteyiz. Dürüst ve kaliteli kombi servisi anlayışımızla 14 senedir soğutma ve ısıtma sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Pendik Kombi Servisi tüm marka ve model kombilere hizmet vermektedir. Pendik Kombi Servisi hakkında daha fazla bilgi almak ve servis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0216 939 39 66 ve 0505 073 32 54 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Pendik kombi servisi

Her marka kombinizle ilgili senelik kombi bakımı, arıza onarım parça değişimi ve kombi montajı için 0216 939 39 66 ve 0505 073 32 54 numaralı telefonlarımızdan bizi ulaşarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde  “Aynı Gün Servis” sloganıyla çalışmaktayız. Öğleden önce alınan randevularda kombi servis ekibimizi aynı gün içinde size yönlendirip mümkün olan en hızlı servis hizmetini vermeye gayret ediyoruz.
Pendik Kombi Servisi, kombi bakımı ve temizliği, kombi arızalarının tespiti ve onarımı, kombi montajı gibi profesyonel hizmet gerektiren tüm işleriniz için 14 senelik tecrübesi ile hizmetinizde.

Pendik Kombi Servisi olarak dikkat ettiğimiz noktalar;

  • Soğuk kış günlerinde mağdur olmamanız için elimizden gelen en hızlı şekilde servis vermeyi hedefliyoruz.
  • Pendik Kombi Servisi olarak tamir yada parça değişimi gerektiren durumlarda sizleri açıkca bilgilendirerek daha sağlıklı bir karar vermesine yardımcı oluyoruz.
  • Pendik Kombi Servisi olarak hizmet sonrası 100% müşteri memnuniyeti hedefli çalışıyoruz.
  • Tüm parça değişimlerinde 1 sene boyunca hem parça hemde işçilik garanti veriyoruz.
  • A’dan Z’ye tüm kombi servisi hizmeti esnasında profesyonel bir anlayış ile çalışıyoruz.
  • Temizlik ve hijyen bizim için en önemli konulardan birisidir. Pendik Kombi Servisi ekibimiz tüm servis boyunca evinizde en ufak bir kirlilik yaratmadan son derece temiz çalışmaktadır.

Profesyonel Pendik Kombi Servisi ekibimizden kombi montajı, kombi bakımı ve temizliği, kombi arıza onarım hizmeti almak için 0216 939 39 66  ve 0505 073 32 54 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Kombi Servisi

Kombi Bakım

Düzenli olarak kombi bakımı yaptırmak, kombinizin kullanım ömrünü belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Düzenli kombi bakımı ile hem istenilen ısıya daha az doğalgaz harcayarak ulaşacak, hem de kullanımdan kaynaklı yüksek maliyetli arızaların da önüne geçmiş olursunuz. Pendik Kombi Servisi ekibimizden kombi bakımı ve petek temizleme hizmeti almak için bize 0216 939 39 66 – 0505 073 32 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi ve Petek Temizleme

İstanbul Anadolu yakasınında her ilçeye profesyonel petek temizleme ve kombi servisi hizmeti.

Kombi Tamiri

Soğuk günlerde kombi arızalarında en önemli konu arızanın doğru ve hızlı olarak tespit edilmesidir. Pendik Kombi Servisi olarak sürekli gelişen teknolojileri ve yeni çıkan modelleri takip ederek, arıza onarım durumlarında doğru ve hızlı bir şekilde kombinizi onarıyoruz. Onarımını yaptığımız tüm kombilere 1 sene parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Pendik Kombi Servisi arızalı parçayı yerinde tespit eder. Yapılacak olan onarım ile ilgili sizleri detaylıca bilgilendirir ve onarım sonunda çıkacak olan ücreti tam olarak size bildirir. Onarım sırasında çıkabilecek ek masrafları sizlerden onay almadan kesinlikle yapmaz. Kombilerde yaşayabileceğiniz su akıtma, peteklerin ısınmaması, fazlaca ses yapması, su basıncının düşmesi, su basıncının yükselmesi, kombinin ateşleme yapmaması gibi arıza durumlarında 0216 939 39 66 – 0505 073 32 54 numaralı servisimizi arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz size hizmet vermekten memnuniyet duyar.

1 Sene Garantili kombi onarım

Pendik Kombi Servisi 1 sene garantiPendik Kombi Servisi arıza onarımı yaptığı tüm kombilere 1 sene parça garantisi vermektedir.
Tarafımızca tamir edilen tüm kombi cihazları aynı arızaya karşı 1 sene garantilidir. Aynı arızanın tekrar etmesi durumunda 1 sene boyunca ücretsiz olarak tekrar tamir edilir. İşçilik dahil hiçbir ücret talep edilmez.

Kombi onarımı gerektiği durumlarda yedek parça stoğumuz sayesinde hızlı bir şekilde kombinizi tamir eder, siz müşterilerimizi soğuk günlerde mağdur etmeyiz.

Pendik Kombi Servisi 0216 939 39 66

Kombi Montajı

Doğru yapılan kombi montajı kombinizden en verimli şekilde yararlanmanıza imkan verir ve cihazınızın kullanım süresini uzatır. Pendik Kombi Servisi  olarak kombi söküm/takım  işlemlerinde profesyonel ekibimizle siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Nasıl yakıt tasarrufu sağlanır?

Bu yazıdaki tasarruf önlemleri sayesinde ısınma giderlerinizi büyük ölçüde minimize edebilir hatta yarı yarıya indirebilirsiniz.

İNCELE

Sık karşılaşılan kombi arızaları

Kombi çalışmıyor ne yapmalıyım Kombi çalışırken sıcak su akışı var ancak kalorifer çalışmıyor Kombi Bakımının Önemi

İNCELE

Yazar hakkında

admin administrator